Termoelastický ľadvinový pás má terapeutický a ochranný účinok na krížovú časť chrbtice a ľadvín. Doporučuje sa jeho nosenie pri bolestiach krížov,
ako aj na doliečenie reumatických bolestí a zápalových ochorení.
Termoelastické návleky na lakte a kolená sa doporučujú použiť v pooperačnom období, pri rehabilitácii po úraze, pri reumatizme a artritíde.
Tieto výrobky zabezpečujú stabilnú teplotu zakrytej časti tela.
Termoelastické ľadvinové pásy a návleky sú vyrobené z nealergických materiálov vysokej kvality: vlna, bavlna, akryl, gumené vlákna.
Elastické tkaniny na výrobu bandážových ortéz trupu, horných a dolných končatín.

Termoelastické ľadvinové pásy.

Termoelastické návleky na lakte a kolená.

Bandáže pre športovcov na lakte, kolená, stehná, členky a zápästia.
Výrobcom bandážových ortéz a bandáži:
Elastické tkaniny na výrobu bandážových ortéz trupu a končatín a elastické tkaniny na výrobu bandáži dolných a horných končatín. Riadkovanú elastickú tkaninu dodávame vo farbe bielej, telovej a čiernej.
- Šírky v bielej farbe sú 5,6,8,10,13,16,20,24,28,30,32 cm.
- Šírky v telovej farbe sú 5,6,8,16,24,26,28 cm.
- Šírky v čiernej farbe sú 7,16,26 cm.
Elastickú riadkovanú tkaninu v čiernej a telovej farbe je možné dodať aj v iných šírkach. Dodávka je limitovaná odberom minimálneho množstva . Materiálové zloženie riadkovaných tkanín je 20% bavlna, 10% polyester, 54% polyamid a 16% gumené vlákna. Tovar je dodávaný v kotúčoch v dĺžkach po 50 m. Dodávame aj iné elastické materiály a doplnky vhodné na výrobu bandáži a bandážových ortéz uvedené tu: v obrázkovej prílohe.
telefón:
++421/2/623 19 563

mobil:
++421908 / 881 913
++421905 / 799 611

e-mail:
agn@agn.sk
Odberateľom so zdravotníckymi potrebami:
Termoelastické ľadvinové pásy na ochranu krížov. Termoelastické návleky na lakte a kolená. Elastické bandáže pre športovcov na kolená, lakte, stehná, členky a zápästia.

Uvedené výrobky sa dodávajú v rôznych veľkostiach podľa obvodu pása, lakťa, kolena.
 
D0117
Termoelastický nealergický ľadvinový pás s mäkkou bavlnou na vnútornej strane a vlnou na vonkajšej strane sa nosí vo všetkých klimatických podmienkach. Poskytuje oporu a tepelne reguluje telesnú teplotu, chráni chrbát a ľadviny. Zloženie: 35% vlna, 35% bavlna, 15 % akryl, 8% elastan, 7% polyamid.
 
D0203       D0604
Termoelastická nealergická bandáž na lakeť a koleno je vďaka mäkkej bavlne na vnútornej strane, ktorá je v kontakte s pokožkou a vlny z vonkajšej strany jedinečná svojho druhu. Je to cenná pomoc pri artrózach a bolestiach kĺbov.
 
ACTION MODELY
Sú vhodné pre aktívnych ľudí, zabezpečujú oporu končatín, komfort a ochranu v každej chvíli. Chráni kĺby a uľahčuje rehabilitáciu. Gradujúca kompresia, pevnejší stred a uvolnenejší okraj poskytuje oporu a flexibilitu.
 
D0207
Elastickú bandáž na koleno je vhodné použiť najmä pri natiahnutých svaloch, vytknutí, po úrazových rehabilitáciách (narazenia, sádrové obväzy, chirurgické zákroky) ako aj pri vykonávaní rôznych športových aktivít.
 
D0606
Elastická bandáž na lakeť chráni lakťový kĺb ruky. Jej použitie je vhodné pri po úrazových a po chirurgických rehabilitáciách.
 
D0403
Kotníková bandáž je vhodná
na spevnenie členku, ako aj
počas po úrazovej fázy liečby,
na znovu získanie pohyblivosti.
Ďalej pri liečení artróz a
zápalov šliach.
 
D1101
Elastická bandáž na stehno,
je vhodná pri rehabilitácií
po úraze a pri natiahnutí
svalu ako aj pri vykonávaní
rôznych pohybových aktivít.
 
D0303
Regulovateľná manžeta na zápästie so zapínaním na suchý zips. Je vhodná pri zápaloch šliach a narazení. Jej pomoc je cenná pri rehabilitácií v po úrazových a pooperačných fázach.
 
NOVINKA: Elastický ľadvinový pás Práca - Šport
Sú vhodné pre aktívnych ľudí, zabezpečujú oporu končatín, komfort a ochranu v každej chvíli. Chráni kĺby a uľahčuje rehabilitáciu. Gradujúca kompresia, pevnejší stred a uvolnenejší okraj poskytuje oporu a flexibilitu.
 
© 2005 - 2007 AGN, s.r.o.